Ofertë!

FILTER AJRI PH 167.90 D

6.00

FERRA FILTER: FP2416/1E
HENGST: E688L
MANN FILTER: C25126
ALCO: MD8218
HIFI: SA4054
ASAS: HF8128F
PURFLUX: A1112
SMF: SMF2035


MË POSHTË DO TË GJENI APLIKIMET DHE INFORMACIONE TË TJERA SHTESË PËR KTË PRODUKT!


Përshkrim

APLIKIME:

CITROEN C4 (04-10)
PEUGEOT 206 (98->)
PEUGEOT 307 (01->)


 

Informacion shtesë

Kodi i prodhuesit

FP 2416/1 E

Marka

FERRA FILTER

Origjina

TURQI

Lloj i filtrit

Filter Ajri

Referenca

MANN FILTER C25125 , HENGST E688L , ALCO MD8218